TABULKY

CELKOVÁ TABULKA    2017
Pořadí Družstvo Pomocné body Celkové body
1 Atletika Chrudim 710,0 29
2 Atletika Polička 629,0 26
3 Týniště nad Orlicí 597,5 26
4 Lokomotiva Trutnov 474,0 21
5 AK Slatiňany 397,5 16
6 Sokol Nová Paka 345,5 12
7 TJ Svitavy 243,5 9
8 Sokol Hradec Králové B 73,0 2

TABULKA 4. KOLA (27. 8. Svitavy)
Pořadí Družstvo Pomocné body Celkové body
1. Atletika Polička 206,0 8
2. Atletika Chrudim 185,0 7
3. SK Týniště n. O. 146,5 6
4. AK Slatiňany 88,0 5
5. Lokomotiva Trutnov 85,0 4
6. Sokol Nová Paka 80,0 3
7. TJ Svitavy 71,5 2
8. Sokol Hradec Králové B nebyl -1

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY ZDE

TABULKA 3. KOLA (25. 6. Týniště)
Pořadí Družstvo Pomocné body Celkové body
1. Atletika Polička 177,0 8
2. SK Týniště n. O. 168,0 7
3. Atletika Chrudim 125,5 6
4. Lokomotiva Trutnov 121,0 5
5. Sokol Nová Paka 99,0 4
6. AK Slatiňany 95,0 3
7. TJ Svitavy 56,0 2
8. Sokol Hradec Králové B 11,0 1

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY ZDE

TABULKA 2. KOLA (4.6. Hradec králové)
Pořadí Družstvo Pomocné body Celkové body
1. Atletika Chrudim 167,0 8
2. SK Týniště n. O. 146,0 7
3. Atletika Polička 131,0 6
4. Lokomotiva Trutnov 126,0 5
5. AK Slatiňany 107,5 4
6. Sokol Nová Paka 107,0 3
7. TJ Svitavy 54,0 2
8. Sokol Hradec Králové B 31,5 1

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY ZDE

TABULKA 1. KOLA (14.5. chrudim)
Pořadí Družstvo Pomocné body Celkové body
1 Atletika Chrudim 232,50 8
2 Lokomotiva Trutnov 142,00 7
3 Týniště nad Orlicí 136,50 6
4 Atletika Polička 116,00 4
5 AK Slatiňany 107,00 4
6 TJ Svitavy 62,00 3
7 Sokol Nová Paka 59,50 2
8 Sokol Hradec Králové B 30,50 1

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY ZDE

Body z jednotlivých kol 2017
Disciplíny 1.kolo 14.5. Chrudim 2.kolo 4.6. Hradec Králové 3.kolo 25.6. Týniště 4.kolo 27.8. Svitavy Celkem
100/200 m 0  6  3 0 9 / 11.- 12.
110 m př. 10  7  5 8 30 / 5.- 6. 
400 m 4 5  7 7 23 / 8. 
400 m.př 24  24  20 7 75 / 1. 
800 m 5  3  0 6 14 / 9.- 10. 
1500 m 0  0  0 9 9 / 11.- 12 
3K/5K/10K/3Kpř 0  0  0 0
Dálka 0  5  9 0 14 / 9.- 10. 
Trojskok 0  3  0 2 5 / 14. 
Výška 0  5,5  0 0 5,5 / 13. 
Skok o Tyči 0  0  0 0
Koule 12  10  10 11 43 / 3. 
Disk 18  2  6 4 30 / 5.- 6. 
Kladivo 18  21  17 16 72 / 2. 
Oštěp 10  9  11 11 41 / 4. 
Štafeta 6  7  7 7 27 / 7. 
Celkem  107  107,5  95,5 88  397,5 / 5.
Počet startujících závodníků
(D)  1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo Celkem
AKSlatiňany(SLA)  12  12  9 9  16
AFKChrudim (CR)          
SKTýniště n.Orlicí (TÝ)          
LokomotivaTrutnov (TR)          
SokolHradecKralové B(HK)          
SokolNováPaka (NP)          
Atletika Polička (CHO)          
Celkem