2015

 CELKOVÁ TABULKA    2015
Pořadí Družstvo Pomocné body Celkové body
1 AC Spartak Choceň 1055,00 43
2 AC Pardubice 905.50 40
3 Atletika Chrudim 796.00 36
4 Lokomotiva Trutnov  335.00 25
5 AK Spartak Slatiňany 401.50 24
6 SK Týniště nad Orlicí 266.50 17
7 Hvězda Pardubice C 247.00 16
8 Sokol Hradec Králové 266.00 14
9 Sokol Nová Paka 127.50 7
BODY Z JEDNOTLIVÝCH KOL  2015
Disciplíny

1.kolo 

17.5.TÝ

2.kolo 

30.5.HK

3.kolo 

28.6.CR

4.kolo 

30.8.TÝ

5.kolo 

13.9.PCE

Celkem
  100/200m 3 0  4  0 6 13
  400 m 1 4  4 0 5 14
  800 m 0 0  1 0 2 3
  1500 m 6 0  0 0 0 6
  3/5/10/3př 0 0  0 0 0 0
  110 m př. 14 17  10 8 14 63
  400 m př. 20 8  18 10 16 72
  Dálka 1 0  0 0 1 2
  Výška 0 0  1 0 3 4
  Trojskok 11 0  7 4 5 27
  Tyč 0  0.5 0 0 3.5
  Koule 11 8  7 3 6 35
  Oštěp 3 7  10 2 13 35
  Disk 5 0  7 7 14 33
  Kladivo 9 3  16 15 15 58
  Štafeta 7 7 10  0 9 33
  Celkem 94.0 54.0  95.5 49 109 401.50
POŘADÍ ODDÍLŮ PODLE UMÍSTĚNÍ NA PRVNÍCH TŘECH MÍSTECH
DRUŽSTVA (D)

1.kolo

17.5.

2.kolo

30.5.HK

3.kolo

28.6.CR

4.kolo

30.8.

5.kolo

13.9.HVE

Celkem
SparSlatiňany(SLA) 1 2 2 1 0 2 0 2 2  0 0 2 1 1 4 3 5 12
HvěPardubice C (HVE) 1 1 0 1 1 0 1 1 1 0 1 0 1 0 0 4 4 1
AFKChrudim (CR) 2 3 4 3 3 5 1 6 4 3 5 4 1 4 2 10 21 19
SKTýn. n.Orlicí (TÝ) 1 0 1 1 1 1 0 0 1 1 1 0 0 0 1 3 2 4
ACPardubice (PCE) 2 4 3 4 3 3 6 1 6 5 4 5 5 3 2 22 15 19
LokoTrutnov (TR) 3 0 0 0 2 0 2 1 1 1 2 0 2 1 0 8 6 1
SokolH.Králové B(HK) 1 2 2 2 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 4 4 3
SokolN.Paka (NP) 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 1 1 1 2 1
ACChoceň (CHO) 5 4 4 4 4 5 5 4 1 5 3 6 6 6 6 25 21 22
             
POČET STARUJÍCÍCH ZÁVODNÍKŮ
(D)  1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo Celkem
AKSpartakSlatiňany(SLA) 9 6 14  6 9 44
HvězdaPardubice C (HVE) 13 13 12 8 8 54
AFKChrudim (CR) 13 14 16 14 6 63
SKTýniště n.Orlicí (TÝ) 12  12 6 15 7 52
ACPardubice (PCE) 21 22 24 21 12 100
LokomotivaTrutnov (TR) 10 13 8 8 5 44
SokolHradecKralové B(HK) 14 11 5 7 0 37
SokolNováPaka (NP) 2 7 2 4 5 20
ACChoceň (CHO) 19 19 17 15 15 85
Celkem 113 117 104 98 67 499
TABULKA 1. KOLA 17. 5. TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ
1. AC Spartak Choceň  204.0  9
2. Atletika Chrudim  151.0 8
3. AC Pardubice  136.0 7
4. Sokol Hradec Králové B  116.0 6
5 AK Spartak Slatiňany 94.0 5
6. Lokomotiva Trutnov 77.0 4
7. Hvězda Pardubice C 62.0 3
8. SK Týniště nad Orlicí 43.0 2
9. Sokol Nová Paka 12.0 1

KOPLETNÍ VÝSLEDKY ZDE

TABULKA 2. KOLA 31. 5. HRADEC KRÁLOVÉ
1. AC Spartak Choceň  175.5  9
2. AC Pardubice 175.0 8
3. Atletika Chrudim  173.5 7
4. Sokol Hradec Králové B  97.0 6
5 Lokomotiva Trutnov 67.0 5
6. Hvězda Pardubice C 65.0 4
7. SK Týniště nad Orlicí 57.0 3
8. AK Spartak Slatiňany 54.0 2
9. Sokol Nová Paka 32.0 1

KOPLETNÍ VÝSLEDKY ZDE

TABULKA 3. KOLA 28.6. CHRUDIM
1. AC Pardubice 226.0 9
2. Atletika Chrudim 202.5 8
3. AC Spartak Choceň 169.0 7
4. AK Spartak Slatiňany 95.5 6
5. Lokomotiva Trutnov 63.0 5
6. Hvězda Pardubice C 47.0 4
7. SK Týniště nad Orlicí 43.0 3
8. Sokol Hradec Králové B 29.0 2
9. Sokol Nová Paka 15.0 0

KOPLETNÍ VÝSLEDKY ZDE

TABULKA 4. KOLA 30.8. TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ
1. AC Spartak Choceň 228.50 9
2. AC Pardubice 212.50 8
3. Atletika Chrudim 170.00 7
4. Lokomotiva Trutnov 70,00 6
5. SK Týniště nad Orlicí 67,50 5
6. AK Slatiňany 49.00 4
7. Hvězda Pardubice C 30.00 3
8. Sokol Nová Paka 29.50 2
9. Sokol Hradec Králové B 24.00 1

KOPLETNÍ VÝSLEDKY ZDE

TABULKA 5. KOLA 13.9. PARDUBICE
1. AC Spartak Choceň 278,00 9
2. AC Pardubice 156.00 8
3. AK Spartak Slatiňany 109.00 7
4. Atletika Chrudim 99.00 6
5. Lokomotiva Trutnov 58.00 5
6. SK Týniště nad Orlicí 56.00 4
7. Sokol Nová Paka 48.00 3
8. Hvězda Pardubice C 43.00 2
9. Sokol Hradec Králové 00 -1

KOPLETNÍ VÝSLEDKY ZDE